ZPŮSOB PLATBY

Dobírka
Platbu dobírkou můžete uhradit jak hotově tak i kreditní kartou až při převzetí zásilky u zvoleného dopravce. 
Cena dobírky se liší podle dopravní společnosti.

Bankovní převod
Po dokončení objednávky Vám pošleme platební údaje (číslo účtu a variabilní symbol) pro provedení bankovního převodu přímo na náš účet. Platba bude na náš účet připsána zpravidla do druhého dne (ale může to trvat o trochu déle, max. 3 dny). Jakmile platba dorazí, připravíme zboží k odeslání.
Za bankovní převod si neúčtujeme žádný příplatek.

Platba kartou a on-line platby
Zboží můžete zaplatit také platební kartou, nebo on-line platbou. Pro tyto platby využíváme platební bránu PayPal. V přehledu si vyberete platbu, kterou chcete použít a pak postupujete podle pokynů platební brány. Po zaplacení byste měli být automaticky přesměrováni zpět na e-shop. Na e-mail, uvedený při objednávce, Vám přijde potvrzení. 

 DORUČENÍ

Zboží objednané do 12.00 hodin se snažíme odeslat ten samý den (pracovní). Jak bude zásilka odeslaná, ihned Vás o tom informujeme e-mailem, spolu s oznámením Vám zašleme číslo zásilky (Pro možnost sledování kde se Vaše zásilka nachází).

Pro dopravu po ČR a SR spolupracujeme s těmito společnostmi:

Zásilkovna (CZ)

Jeden z nejoblíbenějších způsobů doručování. Počet poboček pro vyzvednutí zásilky je skutečně velmi dostupná. Stačí si vybrat tu, která je nejblíže vašemu bydlišti.

Pobočky Zásilkovny naleznete ZDE.

Zásilka (platba předem)   73,-  
Zásilka (na dobírku)         94,-  

Zásilkovna (CZ) - doručení na adresu
Zásilka (platba předem)  105,-  
Zásilka (na dobírku)        132,-

 

  • Registrovat

REGISTROVAT NOVÝ ÚČET

Máte již účet?
Přihlaste se nebo obnovte heslo